fb
Godziny sprawdź
Lokalizacja pokaż mapę
Wasza ocena oddaj głos
42 632 00 94
Restauracja:
Restauracja Montenegro
Wólczańska 51
90-608 Łódź
Dodatkowe informacje
Zlepek wielu kultur dał interesujący efekt w postaci niepowtarzalnych potraw, których melodyjnie brzmiące nazwy kryją w sobie fantastyczne smaki i zapachy. W naszym menu znajdziecie Państwo regionalne czarnogórskie potrawy oraz specjały z innych krajów bałkańskich

Mieszkańcy Czarnogóry uwielbiają wieprzowinę i jagnięcinę. Większość dań stanowią mięsa grillowane i ostro przyprawianie potrawy. Przy Wólczańskiej 51 można spróbować tradycyjnej wędzonej czarnogórskiej szynki, zamówić bryzol z mięsa siekanego nadziewanego serem, czy cielęcinę w sosie twarogowym z pieczarkami. W czarngórskiej kuchni przyrządza się również wiele potraw z tłustego sera o słonawym smaku. W karcie restauracji nie mogło również zabraknąć rakii oraz mocnej kawy parzonej w tygielku i słodkiej miodowej baklavy nadziewanej orzechami. Ta intrygująca kombinacja z pewnością dopieści podniebienia wszystkich smakoszy, a klimat restauracji pozwoli Państwu przenieść się do samego serca Czarnogóry.

Gości Montenegro w bałkański klimat wprowadza nie tylko smak i zapach serwowanych potraw, ale także czarngórska muzyka i wystrój wnętrza. Na ścianach zobaczymy zapisane cyrylicą wiersze oraz malowidła i płaskorzeźby. Mieszkańcy Czarnogóry słyną ze swojej gościnności, dlatego w ich domach można najeść się do syta. Podobne zasady panują w Montenegro.

Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną bankietów, przyjęć okolicznościowych, spotkań firmowych. Za każdym razem dbamy, aby spełnić wszelkie wymagania klientów, tak aby organizowane przez nas imprezy były wyjątkowe i zarazem niezapomniane.

Restauracja Montenegro gości Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12:00 do 23:00.

Do Państwa dyspozycji pozostają:
  • .:Restauracja:. – nasze menu jest kwintesencją tradycyjnej  kuchni bałkańskiej, a także nutą klimatów śródziemnomorskich. Różnorodne menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.
  • .:Drink bar:. – oferujący szeroką gamę alkoholi, soków, herbat z różnych stron świata oraz wykwintne drinki.
  • .:Kącik z zabawkami dla najmłodszych:. Restauracja Montenegro jest przygotowana na obsługę najmniejszych gości. Oferujemy dodatkową kartę dań dla dzieci, którą charakteryzuje przede wszystkim różnorodność potraw. Ponadto, do dyspozycji pozostają krzesełka specjalistyczne dla dzieci do 3 lat, kącik z zabawkami i artykułami gwarantującymi rozrywkę. 
  • .:Ogródek  – czynny w okresie letnim.
  • .:Parking:. – bezpłatny, monitorowany, dla samochodów osobowych.
Sala bankietowo-konferencyjna oraz restauracyjna są w pełni klimatyzowane oraz przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa w częściach ogólnodostępnych obiektu, zamontowany jest system monitoringu.

Honorujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości akceptujemy również karty American Express.  

Zapraszamy!

 
Zdjęcia lokalu
Brak zdjęć
Zaloguj się aby dodać opinię.
Brak komentarzy.
POLECAMY
Polecane lokale:
Tiffany Restauracja
Chrzanowska 2
32-065 Wola Filipowska
BOATHOUSE Restaurant & Wine Lounge
Wał Miedzeszyński 389a
03-975 Warszawa
Chilli Cocktail Bar & Restaurant
Hugona Kołłątaja 1
10-900 Olsztyn
Spichlerz Raszowa
Kościelna 4 47-150 Raszowa / k.Leśnicy
47-150 Raszowa
Dolce Vita
Krakowskie Przedmieście 36
20-002 Lublin
pokaż więcej
Godziny otwarcia

12:00-23:00

Najczęstsze wyszukiwania