fb
Godziny sprawdź
Lokalizacja pokaż mapę
Wasza ocena oddaj głos
22 616 32 23
Restauracja:
BOATHOUSE Restaurant & Wine Lounge
Wał Miedzeszyński 389a
03-975 Warszawa
Dodatkowe informacje
Saska Kępa to jedna z najpiękniejszych i najciekawszych dzielnic Warszawy. Dlatego właśnie tutaj, na brzegu Wisły, wybudowano restaurację Boathouse  - lokal o niepowtarzalnym marynistycznym klimacie. Jednym z głównych atutów restauracji jest przeszklona ściana, przez którą roztacza się widok na dzikie koryto Wisły i piękny letni ogród restauracji.
W czasie remontu i rozbudowy lokalu pomiędzy sufitem a dachem odkryto kilkuosobową łódź z lat międzywojennych. Jest ona obecnie centralnym elementem wystroju restauracji. Projektanci Boathouse postawili na prostotę, osiągając w ten sposób podwójny efekt. Świadoma oszczędność detali sprawiła bowiem, że wnętrze stało się niezwykle wytworne - surowe, a zarazem przytulne.
Restauracja składa się z czterech odmiennie udekorowanych sal.

Boathouse Restaurant & Wine Lounge, rekomendowana w 2009, 2010 i 2011 przez słynny przewodnik MICHELIN i wielokrotnie nagradzana w prestiżowych rankingach, to wyjątkowa restauracja mieszcząca się od 10 już lat na Saskiej Kępie, tuż nad brzegiem Wisły. W lecie zapraszamy do pięknego, wielkiego ogrodu, w którym można rozkoszować się smakiem potraw ze śródziemnomorskiego grilla czy owoców morza. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy kartę dań z kolorowymi potrawami, ekscytujący plac zabaw oraz wiele innych atrakcji.
Zimą gościmy Państwa w przytulnych, kameralnych wnętrzach, gdzie przy kominku można spędzić przyjemnie wieczór delektując się daniami kuchni śródziemnomorskiej, i znakomitymi winami z całego świata.
W każdą niedzielę do końca kwietnia zapraszamy na Rodzinny Brunch. W cenie 149 zl od osoby wybór ponad 50 dań śródziemnomorskich, przekąski, stacja past, owoce morza, desery oraz wino, piwo i soki bez ograniczeń. Dla dzieci plac zabaw w wielkim ogrodzie i opieka wykwalifikowanych animatorek.  
Gwarantujemy bezpłatny parking i bezprzewodowy internet!
Zdjęcia lokalu
Brak zdjęć

Zaloguj się aby dodać opinię.
Brak komentarzy.
POLECAMY
Polecane lokale:
Tiffany Restauracja
Chrzanowska 2
32-065 Wola Filipowska
Dolce Vita
Krakowskie Przedmieście 36
20-002 Lublin
Dolina Charlotty
Strzelinko 14
76-200 Słupsk
Spichlerz Raszowa
Kościelna 4 47-150 Raszowa / k.Leśnicy
47-150 Raszowa
"Kolory Wina"
ul. Liściasta 86 / al. Włókniarzy
91-357 Łódź
pokaż więcej
Godziny otwarcia

12:00 - 23:00

Najczęstsze wyszukiwania